Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak)
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak

Bosch Termoteknik’in en büyük fabrikası olma özelliğini taşıyan Manisa Fabrikası’nda geliştirip ürettiği yeni Class 6000 W, Ağustos ayı itibarıyla Türkiye pazarında satışa sunuluyor.

Özel geliştirilen plakalı eşanjör teknolojisi sayesinde sıcak su kullanım konforunu üst seviyeye çıkaran yeni Class 6000 W, ihtiyaç olan her an yüksek sıcak su kullanımı sağlıyor.

24 kW, 28 kW kapasitesine ek olarak 35 kW’lık yeni kapasite tercihiyle piyasa çıkan Class 6000 W, modülasyonlu ve on/off kumandalarıyla oda sıcaklığı kontrolünde büyük kolaylık yaşatıyor. Ayrıca, güneş enerjisi sistemleriyle de kombine edilebilen ürün, daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Gereğinden fazla ısı üretimini engellemek için kapasitesini, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kademesiz olarak ayarlayabilme imkanı da sunuyor.

Bosch Class 6000 W, kombinizi oda sıcaklığına göre çalıştıran program saatli oda termostatı ve kablosuz oda termostatı gibi geniş aksesuar seçenekleriyle maksimum konforu sağlamak üzere tasarlandı.
Ailenize ve sevdiklerinize güven veren anti-blokaj sistemi…
Yeni Class 6000 W, uzun süre kullanılmadığında pompa ve üç yollu vanada meydana gelebilecek sıkışmaları önlemek için anti-blokaj sistemine sahip bulunuyor. Bu sistem sayesinde ürün, elektrik olduğu sürece maksimum güvenlik sağlıyor.

Yeni Class 6000 W, 3 yıllık fabrika garantisiyle konforu ve sıcaklığı en güvenli biçimde hissettiriyor. Kolay arıza tespit özelliğiyle ise arıza durumunda sorunun ne olduğunu LCD ekranında göstererek kolay ve hızlı tespit imkanı sunuyor.

Kurulumdan bakıma kadar maksimum kolaylık
Yeni Class 6000 W, konforu ve kolaylığı kurulumundan itibaren sağlamak amacıyla yeni nesil hidrolik bağlantılarla geliştirildi. Class 6000 W kolay ve güvenli montaj imkanı sunarken, bakımı da en az montajı kadar kolay… Yeni nesil LCD ekranıyla daha kompakt ve şık tasarıma sahip olan Class 6000 W, dar alanlarda bile rahat kullanım imkanı veriyor. Boyutları sayesinde her mekana kolayca uyum sağlayarak, modern tasarımıyla evinize veya ofisinize şıklık katıyor.

Yeni Class 6000 W, en düşük ses seviyesi, aydınlatmalı LCD ekranı ve opsiyonel programlanabilir oda kumandası ile konforun ve sıcaklığın kontrolünü her daim size sunuyor. Ağustos ayı itibarıyla Class 6000 W modeli kombiyi tüm Bosch yetkili bayilerinde bulabilirsiniz.

Bosch Termoteknik Hakkında
Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2014 yılında yaklaşık 13.400 çalışan ile 3.1 milyar Avro’luk (Yüzde 67’si Almanya dışında) ciro gerçekleştirilmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu; Robert Bosch GmbH’ı, 360’dan fazla alt kuruluşunu ve 60’dan fazla ülkede bulunan yerel şirketleri içermektedir. Satış ve hizmet alanlarındaki iş ortakları buna dâhil edildiğinde Bosch, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Dünya çapındaki bu gelişim, üretim ve satış ağı büyümeye yönelik temeli oluşturmaktadır. 2014 yılı kesinleşmemiş finansal verilerine göre, yaklaşık 290.000’den fazla çalışanla 48.9 milyar Avro ciro gerçekleştirilmiştir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri için 2012 yılında yaklaşık 4,7 milyar Avro harcanmış olup, dünya çapında yaklaşık 4.600 adet patent için başvuruda bulunulmuştur. Tüm ürün ve hizmetleri göz önüne alındığında, Bosch, yenilikçi ve faydalı çözümleri sayesinde yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.bosch.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 1259 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS