Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(Ariston Thermo)
ARISTON THERMO´NUN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM’UN SAMSUN LANSMANI YAPILDI

Isıtma ve kullanım suyu sistemleri sektörünün lideri Ariston Thermo’nun yeni ürünü CARES PREMIUM’un devam eden lansmanlarında bu seferki durak Samsun oldu. 100’den fazla bayinin katıldığı Samsun lansmanında bayilere genel ve teknik bilgiler verildi.

İstanbul’da ilk adımı atılan Ariston Thermo yeni ürün serisinin en önemli oyuncusu olan CARES PREMIUM’un lansmanlarının durağı bu kez Samsun oldu. İstanbul’dan sonra Ankara ve Konya’nın tanıştığı CARES PREMIUM kombi, bu kez Samsunlularla buluştu.

Oldukça yoğun ilginin olduğu ve 100’den fazla bayinin katıldığı Samsun lansmanında ısıtma ve kullanım suyu sistemleri sektörünün lideri Ariston Thermo’nun yeni ürün serisinin tasarruf konusunda iddialı oyuncusu CARES PREMIUM hakkında bilgiler verildi.
Toplantıda konuşma yapan Ariston Thermo Samsun Bölge Müdürü Duran Binbuğa bugüne kadar “Tam Yoğuşma -Tam Konfor” sloganıyla tüketiciyi hep “en iyi” ile buluşturan Ariston Thermo’nun bu kez de yeni ürün serisinin en önemli oyuncusunu sunmaktan mutlu olduklarını belirtti.
Ariston Thermo Pazarlama Müdürü Işıl Aksoy lansman turu hakkında bilgi vererek, “Enerji tasarrufu konusunda çok iddialı bir ürün olan CARES PREMIUM’un İstanbul’da başlattığımız ve önce Ankara’da, bugün de Samsun’da bitirdiğimiz Road-Show, Konya, Gaziantep ve Malatya’da devam ederek İzmir’de sona erecek” dedi.

Aksoy yaptığı konuşmada Ariston Thermo CARES PREMİUM’un en önemli özelliğinin tasarruf sağlaması olduğunun altını çizerek şunları söyledi:
“Türkiye’nin farklı bölgelerinde 11 bin saat zorlu çalışma şartlarında test edilen CARES PREMIUM’un en önemli özelliği, üst düzey tam yoğuşma teknolojisi sayesinde, yüzde 35´e varan enerji tasarrufu sağlaması. Bu da doğalgaz faturasında büyük bir indirim demek. Aynı zamanda CARES PREMIUM, ısıtma ve su ısıtma dışında “yenilenebilir enerji” özelliğine de sahip.”

Pazarlama Müdürü Işıl Aksoy´un konuşmasının ardından Ariston Thermo Proje ve Sistem Ürünleri Müdürü Nihat Yıldırım, ürünlerle ilgili teknik bilgiler verdi.

Ariston Thermo hakkında
Ariston Thermo ısıtma ve su ısıtma alanında dünya çapında lider bir şirkettir. Grup, 2013 yılında toplam 1.335€ milyar ciro elde etti ve 150´den fazla ülkede 7.2 milyon ürün sattı; grubun 6,600 çalışanı, 45 şirketi ve 31 ülkede 7 dış temsilcisi bulunmaktadır. Grup, genel olarak Ariston, Elco, Chaffoteaux ve Racold markaları altında her çeşit ürün ve sisteme sahip olmakla beraber birçok hizmet sunmaktadır. Ariston Thermo’nun enerji verimine olan bağlılığı, ısıl güneş enerji sistemleri ve ısı pompalarının yanında, (kazanlar ve su ısıtıcıları gibi) ürün veriminin geliştirilmesi ve yeni proje yatırımları içeren düzenli gelişmekte olan yeni çözümler yoluyla gözlemlenmektedir. Temel hedef, konfor, enerji tasarrufu ve çevre özeni içeren optimum bir bileşim sunmaktır.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 361 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS