Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!

Etiketler:  , , , , , ,

(Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!)
Bosch, üstün yoğuşma teknolojisiyle yüksek oranda tasarruf sağlayan yeni ürünü Condens 2500 W yoğuşmalı kombisini tüketicilerin beğenisine sundu.

„ Kompakt ölçüleriyle az yer kaplarken şık görünümüyle de dikkat çeken yeni yoğuşmalı kombi, LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

„ Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi, lansmana özel 300 TL indirimle satışa sunuluyor.

Bosch‘un yoğuşma teknolojisiyle piyasaya sunduğu son ürünü Condens 2500 W, gaz tüketimini azaltarak ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Kurulum ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan yeni yoğuşmalı kombi, modern ve kompakt tasarımıyla evlere üstün bir konfor sunuyor.

Duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahip olan kombi, ilave bir montaj plakasına ihtiyaç duymuyor. Şık görünmesinin yanı sıra az yer kaplayan Bosch Condens 2500 W, en dar alanlara bile kolaylıkla monte edilebiliyor.

Bosch Condens 2500 W, açık ve net şekilde yapılandırılan LCD kullanıcı arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Birkaç tuş ve mantıksal sembollerden oluşan arka aydınlatmalı ekran sayesinde karanlıkta bile kolayca görülebiliyor.

Bosch’un ileri teknoloji ürünü yoğuşmalı kombisi çevreye duyarlı özellikleri ile ön plana çıkarken yüksek verimi sayesinde tüketicinin yakıt faturalarını önemli oranda hafifletiyor.

Bosch’un yüksek verimli yoğuşma teknolojisine sahip Condens 2500 W kombi 300 TL indirimle satışa sunuluyor

Bosch, üstün konfor ve minimum enerji tüketimi sağlayan Condens 2500 W yoğuşmalı kombiye sahip olmayı da kolaylaştırıyor ve lansmana özel 300 TL indirim kampanyası sunuyor. 31 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek olan kampanyayla tüketiciler aynı zamanda ‘World Card’a özel peşin fiyatına 9 ay taksit’ fırsatından da yararlanabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgiler Bosch Isı Sistemleri Çağrı Merkezi 444 4 474 ve www.bosch-climate.com.tr web adresinden alınabiliyor.Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemşleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. 2013 yılında yaklaşık 13.500 çalışan ile 3.12 milyar Avro’luk ciro gerçekleştirilmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu, otomotiv teknolojisi, enerji ve inşaat teknolojisi, endüstriyel teknoloji ve tüketim malları alanlarında faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. 2013 yılında yaklaşık olarak 281 bini aşkın çalışanı ile 46,1 milyar avro tutarında satış gerçekleştirmiştir. (Konsolidasyon yönetimiyle ilgili hukuki kurallarda yapılan değişiklik sebebiyle, 2013 finansal verileri ancak 2012 yılının belirli bir kısmı ile karşılaştırılabilir) Bosch Grubu; Otomotiv Teknolojileri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 50’nin üzerinde ülkedeki 360’dan fazla bağlı bölgesel şirketten oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme, üretim ve satış ağı daha fazla büyümenin temelidir. Bosch, 2013 yılında dünya çapında 5 bin patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde “yaşam için teknoloji” sunabilmektedir.

Detaylı bilgi için: www.bosch.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 283 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS