Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

AIRFEL, KOMBİ KULLANICILARINA 30 KASIM’A KADAR İNDİRİMLİ BAKIM HİZMETİ SUNUYOR

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(AIRFEL, KOMBİ KULLANICILARINA 30 KASIM’A KADAR İNDİRİMLİ BAKIM HİZMETİ SUNUYOR)
Airfel güvenli bir konfor için kombileri kışa hazırlıyor

Kışı güvenli bir konfor içinde geçirmek isteyen kullanıcıları için harekete geçen Airfel, ‘Kombi Bakım Kampanyası’ başlattı. Airfel, Auer, C&M ve Weili markalı kombi ürünlerine sahip olan kullanıcılar, 30 Kasım tarihine kadar indirimli fiyat avantajı ile bu kampanyadan yararlanabilecek.


Daikin Isı Grubu’nun tüketici dostu markası Airfel, müşterileri ile birlikte kışa hazırlanıyor. “Güvenli kombi” sloganı ile güvenli konfor bilincini yaygınlaştırmayı hedefleyen Airfel, güvenli hizmet anlayışının bir parçası olarak yeni bir indirimli bakım kampanyası başlattı. Airfel, Auer, C&M ve Weili markalı kombiler için 1 Eylül tarihinde başlayan yeni kampanya ile kışı güvenli bir konfor içinde geçirmek isteyen kombi kullanıcılarına 30 Kasım tarihine kadar indirimli fiyatlarla bakım hizmetinden yararlanma olanağı sunuyor.

Airfel kombi sahipleri, kampanya süresince indirimli bakım hizmetinin yanı sıra indirimli yedek parça avantajından da yararlanabilecek. Daikin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı bünyesinde yürütülen kampanya kapsamında, hermetik kombi bakımını 65 TL’ye, yoğuşmalı kombi bakımını 75 TL’ye yaptırmak mümkün olacak. Bakım sırasında tespit edilen arızalı yedek parça değişimlerinde ise yüzde 20 iskonto uygulanacak.

BAKIM SAYESİNDE CİHAZ ÖMRÜ UZUYOR

Tecrübeli ve uzman kişiler tarafından yapılan kombi bakımının önemine dikkat çeken Airfel yetkilileri, “Kombi üretiminde olduğu gibi kullanımında da güvenliğe her zaman önem veriyoruz. Bu nedenle indirimli bakım kampanyası ile kombi kullanıcıların güvenli bir şekilde kışa hazırlanmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz dedi. Bunun yanı sıra periyodik olarak yapılan bakımların cihaz ömrünü de uzattığını vurgulayan Airfel uzmanları, bakımlar sayesinde yakıt tüketiminin azaldığına ve enerji tasarruf sağlandığına da dikkat çekiyor.
Bayileri kanalıyla müşterilerini bilgilendiren Airfel, kampanya süresince çağrı merkezi kanalı ile de müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Bakımsız kombilerin ömrünün kısaldığı, verimsiz çalıştığı ve yüksek faturalara yol açtığı konusunda müşterilerini uyaran Airfel, bu kampanyayı müşterilerine indirimli hizmet sunarken bir bilinçlendirme hareketi olarak da görüyor.

30 Kasım tarihine kadar Airfel’in avantajlı bakım kampanyasından yararlanmak isteyen Airfel müşterileri, 444 999 0 destek merkezini arayarak, her türlü soru ve sorunlarına yanıt alabiliyor.


DAIKIN TÜRKİYE HAKKINDA
Türkiye´de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011´de Airfel´i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; 6 bölge müdürlüğü, 187 bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan) ve Kuzey Irak pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.

DAIKIN HAKKINDA
Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 20 milyar doları bulan cirosu, 13.6 milyar dolar toplam varlıkları ve 56.000 çalışanı ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye´nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 5.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti (2), Almanya, İtalya ve İngiltere´deki 7 üretim tesisiyle Avrupa´nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir. Bugüne kadar 500.000’in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Daikin VRV ve Daikin Altherma, Avrupa´da en çok satan ısı pompası sistemleridir.

www.daikin.com.tr

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 949 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS