Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Airfel Japon Kombi

Ferroli´den Sessiz, Kompakt ve Düşük Yakıt Tüketimli Kombi :Bluehelix Tech!

Etiketler:  , , , ,

(erroli´den Sessiz, Kompakt ve Düşük Yakıt Tüketimli Kombi :Bluehelix Tech)
Ferroli’nin Yüksek Konforlu Yeni Kombisi

Sessiz, Kompakt ve Düşük Yakıt Tüketimli Kombi :Bluehelix Tech!

Ferroli’nin çok sessiz çalışan yeni yoğuşmalı kombisi Bluehelix Tech üstün teknik özellikleri, dekoratif, az yer kaplayan kompakt yapısı, dört yıldızlı enerji verimlilik sınıfı ve yüksek güvenlik standartları ile Ferroli ailesinin seçkin ürünleri arasındaki yerini aldı.


Ferroli, Türkiye’deki 25.yılında geniş ürün yelpazesine her geçen gün değişen ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler katmaya devam ediyor. Ferroli’nin son olarak tanıtımını yaptığı ve tüketicileriyle buluşturduğu ürün ise üstün özellikli yoğuşmalı kombisi Bluehelix Tech oldu. Bluehelix Tech’in ilk dikkat çeken özelliklerinden birisi, özel izolasyon teknolojisi ile çok sessiz çalışması. Üstün premiks yoğuşma teknolojisi ile yüksek verimlilik ve düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken Bluehelix Tech, çok küçük ölçüleri (60x40x32cm) ile dar mekanlara montaj imkanı sunuyor.


Teknolojinin sunduğu üstünlükle güvenlik ve çalışma performansını Bluehelix Tech’de maksimumum seviyeye çıkaran Ferroli, kullanıcılarına güvenle ve konforla kullanabilecekleri bir ürünle buluşturuyor. Isıtma devresinde 26,5 kWve 34 kW’lık iki kapasite seçeneği sunan kombi, Ferroli patentli titanyum alaşımlı AISI 316 paslanmaz çelik, sert yoğuşma sularına karşı son dereced ayanıklı bir yoğuşma eşanjörüne sahip. Kompakt ölçüleri ile montaj avantajı taşıyan Ferroli Bluehelix Tech kombiler EN 13203 standardına göre sıcak kullanım suyunda en yüksek konfor sınıfı olan 3 yıldızlı kullanım suyu konforu sunuyor.Ferroli BluehelixTech, Sessiz ve Yüksek Enerji Verimliği İle Çalışır

Uluslar arası yüksek Ferroli standartlarında üretilen kombiler 92/42 EEC direktifine göre dört yıldızlı enerji verimlilik sınıfı ile dikkat çekiyor ve aynı zamanda 2009/142 EEC gaz yakan cihazlar direktifine uygun bulunuyor. Ayrıca Bluehelix Tech 14 farklı ileri emniyet sistemi ile yüksek güvenlik standartlarına sahip. Özel olarak tasarlanmış yeni, ergonomik LCD ekranlı kontrol paneli ile rahat kullanım sağlayan kombide, doğalgaz veya LPG ile kullanım ve dönüşüm yapılabiliyor. Birbirine entegre hava/gaz mikseri, modülasyonlu fan ve mikro alevli paslanmaz çelik brülörden oluşan premiks brülör grubu, düşük emisyon değerlerine sahip. Geniş modülasyon aralığı bulunan kombi(%23-%100) ısı ve ses yalıtımı ile de dikkat çekiyor. Kombide, ısı ve ses yalıtımı için soft izolasyon malzemesi ile komple kaplanmış bir iç yüzey, mükemmel bir izolasyon ve sistemin ısı taleplerine göre çalışan modülasyonlu sirkülasyon pompası bulunuyor. Dış hava sensörü, modülasyonlu ve on-off oda termostatları ile çalışma imkanı veriyor. Ferroli Bluehelix Tech yoğuşmalı kombiler 3 yıl servis ve yedek parça garantisi ile yetkili satıcılarda satışa sunuluyor.


Ferroli hakkında

1955yılında İtalya´nın Verona şehrinde kurulan Ferroli Grubu, Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan sektörün öncü kuruluşlarından biri. Grup farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 19 adet satış firması ile tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.
www.ferroli.com.tr


Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 323 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS