Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Airfel Japon Kombi

Buderus Logano plus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazan, daha az yakıtla konfor sunuyor

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , ,

(Buderus Logano plus GB402)
Buderus, yeni ürünü Logano plus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazanlarıyla, daha az yakıt sarfiyatıyla yüksek konfor sunuyor.

Yoğuşma teknolojisine sahip olmayan klasik tip kazanlarda, kazana zarar gelmemesi için yoğuşmaya izin verilmemesi nedeniyle, baca gazı sıcaklığı bilinçli olarak yüksek tutulur ve içindeki su buharı dışarı atılır. Bu durum ciddi bir enerji kaybına neden olur. Buderus Logano Plus GB402 yer tipi yoğuşmalı kazanlarda ise, korozyona dayanıklı özel Mg-Al-Si alaşımı eşanjör ile baca gazı sıcaklıkları düşürülürken, su buharı yoğuşturularak baca gazının içindeki enerji dışarı atılmamış oluyor. Bu sayede norm kullanma verimi %110’a ulaşırken daha az yakıt sarfiyatıyla ısıl konfor elde ediliyor. Bunun yanı sıra geniş eşanjör yüzeyleri sayesinde, yüksek su sıcaklıklarında da verim korunuyor.

Beş farklı kazan kapasitesiyle 320 - 620 kW arasında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Logano Plus GB402 serisi, hafif, dayanıklı Mg-Al-Si ısı eşanjörü ve çok iyi ısı yalıtımlı kazan bloğuyla enerjinin yüksek verimlilikte ısıtma tesisatına aktarılmasını sağlıyor. Logano Plus GB402 serisi kazanlar, gaz yakıtla çalışan kazana entegre; modüler ön karışımlı, %20-100 geniş modülasyon aralığına sahip brülör ve akıllı ateşleme sisteminin yanı sıra %110’a varan norm kullanma verimine sahip olması ve işletim esnasında 60 dB(A)’den daha az ses seviyesiyle çalışması nedenleriyle tercih ediliyor.

Logano Plus GB402 serisi yoğuşmalı kazanlar, kompakt yapıları sayesinde, işletmelere küçük alanlarda yüksek ısıl kapasite ve verim değerleri sunuyor. Kolay taşıma, yerleştirme ve montaj imkanı bulunan ürün, standart kapılardan rahatlıkla geçebilmesinin yanı sıra, kazan dış saclarının sökülebilmesiyle de dar alanlarda hareket kabiliyeti sağlıyor. Kumanda cihazı, kazan yerleşimine bağlı olarak kazanın ön veya yan yüzüne bakacak şekilde monte edilebiliyor.

Logamatic 4000 serisi kumanda panelleri ile 56 farklı ısıtma devresine kazan kontrol, 8 adet kazan ile çoklu işletim olanakları sunuluyor. Logamatic EMS sistem entegrasyonuyla da 16 kazana kadar kaskad işletimi mümkün kılan ürün, orta ve büyük ölçekli sistemlerde, diğer Buderus yer ve duvar tipi kazanlar ile birlikte işletim ve kolay entegrasyon imkanı sunuyor.

Logano Plus GB402 serisi yoğuşmalı kazanlar, minimum su debisi zorunluluğu ve dönüş suyu sıcaklık sınırı gibi işletim şartlarına sahip olmaması sayesinde kullanıcıya işletim kolaylığı sağlıyor. Ayrıca kazana entegre edilmiş basınç sensörleri sayesinde de, ilaveten minimum basınç presostadı veya su seviye kontrolü kullanımına da ihtiyaç duymuyor.

Size en yakın Buderus yetkili bayi için:

Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474


Buderus Hakkında


Avrupa´nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, mükemmel bir iç ortam havası için ısıtma, klima ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Yenilikçi kontrol sistemleri, farklı modellerdeki yenilenebilir enerji sistemlerinin ya da mevcut yer tipi ve duvar tipi ürünlerin kolayca bir arada çalışmasını sağlamaktadır. Isıtma ve tesisat ekipmanları konusunda uzman olan Buderus’un, 50´yi aşkın ülkede toplam 124 şubesi bulunmaktadır. Buderus müşterileri, profesyonel tavsiyelerden faydalanarak, güvenilir hizmet kalitesiyle sunulan ideal şekilde eşleştirilmiş enerji tasarruflu sistemleri tek bir kaynaktan elde etme avantajına sahiptir.

Detaylı bilgi için: www.buderus-tr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 193 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS