Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ KULLANIM KONFORUNDA YENİ BİR ÇIĞIR AÇIYOR

Etiketler:  , , , , , , , , , ,

(AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ KULLANIM KONFORUNDA YENİ BİR ÇIĞIR AÇIYOR)
Kombini ihtiyaçlarına göre programla doğalgaz tüketiminden tasarruf sağla
Daikin üretim felfesefi (PDS) ile Türkiye’de üretilen ilk kombi ailesi Integrity’nin ikinci üyesi Airfel Integrity Plus, konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. Haftalık programlama özelliği ile kullanım konforunda yeni bir çığır açan Airfel Integrity Plus, istenen gün ve saatlerde kullanıcısının ihtiyacına göre çalışıyor. Bu özellik konforun yanı sıra doğalgaz tüketiminden tasarruf sağlıyor.
İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, genişleyen Airfel kombi ailesi ile soğutmada olduğu gibi ısıtmada da kullanıcısına yenilikler sunmaya devam ediyor. 2015 yılında Avrupa ısıtma sektöründeki ilk üç firma arasındaki yerini almak için harekete geçen Daikin, ısıtmadaki markası Airfel’in yeni kombi ailesi Integrity’nin ikinci üyesini tüketicisinin beğenisine sunuyor.
Airfel markasının Daikin bünyesine katılmasından sonra; tasarım aşamasından üretime, üretimden son kullanıcıya kadar tüm süreçlerinde Daikin üretim felsefesinin (PDS- Production of DaikinSystem) hakim olduğu ilk kombi ailesi olan Integrity’nin yeni üyesi Integrity Plus kullanıcı dostu kavramına yeni bir soluk getiriyor. Integrity Plus modeli ile sunulan standart haftalık programlama özelliği ile Airfel kombi kullanımında yeni bir çığır açıyor. Daikin Türkiye’nin Hendek’teki fabrikasında kombide konfor ve tasarrufu bir arada arayanlar için üretilen Airfel Integrity Plus, haftalık programlama özelliği öne çıkıyor. Böylece Airfel Integrity Plus, kullanıcısının istediği gün ve saatte çalışıyor ya da çalışmıyor.
HAFTALIK PROGRAMLANABİLEN KOMBİ
Kış aylarını konfor içinde geçirirken, tasarrufu da gözeten kombi kullanıcıları ile yılın son çeyreğinde buluşmaya hazırlanan Airfel Integrity Plus, teknoloji, estetik ve kompakt tasarımı bütünleştiren yapısının yanı sıra benzersiz özellikleri ile dikkat çekiyor. Dokunmatik kontrol paneli uygulaması ile kombinin tüm fonksiyonlarına kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan cihaz, yüksek kontrastlı LCD ekran aydınlatması ile estetik görünümünü güçlendiriyor. Integrity Plus modeli ile sunulan standart haftalık programlama özelliği, kullanıcısına, ihtiyaçları doğrultusunda kombisini dilediği gibi programlama olanağı sunuyor. Kullanıcısına haftanın belirli gün veya saatlerinde kombisini çalıştırma imkanı veren bu özellik, kullanım konforunu ve verimliliği en üst düzeye taşıyor. İhtiyaç duyulmayan dönemlerde cihazın çalıştırılmamasını sağlayan bu özellik sayesinde gereksiz doğalgaz tüketiminin önüne geçilerek, yakıttan tasarruf sağlanıyor.
Özel debimetre teknolojisi ile konvansiyonel 24 kW kapasiteli cihazlarda alınabilecek en yüksek sıcak su kapasitesini, 15 lt/dk lık sabit kullanım sıcak suyu ile sunan Airfel Integrity ısıtma konforunun yanı sıra sıcak su konforunda da rakiplerinden ayrılıyor. Opentherm oda termostatı bağlantı imkanı ile ortam sıcaklık konforu istenilen düzeyde sağlanıp, sıcaklık değişiklikleri alev modülasyonu ile kombiye yansıtılarak ufak sıcaklık değişimlerinde kombinin dur-kalk yapması önlenerek, doğalgaz tüketiminde yüksek oranda tasarruf sağlanabiliyor.
Elektronik ateşleme ve full alev modülasyonu ile donatılan, 92/42/EEC direktifine göre üç yıldızlı yanma verimli ve EN13203’e göre üç yıldızlı kullanım suyu konforu olan Airfel Integrity Plus kombiler kullanılan malzeme kalitesi ile de ön plana çıkıyor. Pirinç hidroblok grubu, paslanmaz çelik kullanım suyu eşanjörü, bakır ana eşanjörü ve üç hızlı düşük enerji seviyeli sirkülasyon pompası ürün kalitesini gözler önüne seriyor.


DAIKIN TÜRKİYE HAKKINDA
Türkiye´de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011´de Airfel´i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; 6 bölge müdürlüğü, 150 bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan) ve Kuzey Irak pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.
DAIKIN HAKKINDA
Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 18.5 milyar doları bulan cirosu, 13.6 milyar dolar toplam varlıkları ve 44.630 çalışanı ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye´nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 5.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve İngiltere´deki 10 üretim tesisisiyle Avrupa´nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir. Bugüne kadar 500.000’in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Daikin VRV ve Daikin Altherma, Avrupa´da en çok satan ısı pompası sistemleridir.
www.daikin.com.tr

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 389 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS