Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Bosch Therm 8000S ticari uygulamalarda kesintisiz konfor sağlıyor

Etiketler:  , , , ,

(Bosch Therm 8000S ticari uygulamalarda kesintisiz konfor sağlıyor)
Bosch Therm 8000S yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, yenilikçi özellikleriyle ticari uygulamalara ideal çözümler sunuyor. Kompakt ve modern tasarımlarıyla farklı alanlarda uygulanabilen şofben, istenen kullanım suyu sıcaklığına kısa sürede ulaşabiliyor. Bosch Therm 8000S ileri yoğuşma teknolojisi sayesinde, minimum işletim maliyeti ve çevre dostu kullanım sağlıyor.

Anlık Ve Yüksek Miktarda Sıcak Suya Deposuz Çözüm

Anlık ve yüksek miktarda sıcak su talebi olan ve depolama imkanı olmayan ticari uygulamalarda kesintisiz konfor sağlayan Bosch Therm 8000S yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Sağladığı verim ve istenilen sıcaklıkta su üretimiyle özellikle spor salonları, stadyumlar, fabrikalar, ofisler, depolar, çiftlikler, villa/apartmanlar, oteller, kamp alanları, oto yıkamacılar, kuaför/güzellik salonları, okullar, yurtlar, restoranlar, cafeler, barlar, kuru temizlemeciler gibi alanların büyük çoğunluğu için ideal çözümler sunuyor.

Dakikada 324 Litre Sıcak Su

Az enerji tüketen ve mevcut alanı en verimli şekilde kullanmayı sağlayan Bosch Therm 8000S yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, gelişmiş yanma teknolojisine sahip bulunuyor. Tek cihazla 47kW, kaskad işletimle 564kW’a kadar anlık sıcak su üretme özelliği sayesinde dakikada 324 litreye kadar sıcak su üretebiliyor. Güneş enerjisi sistemlerine ve ısı pompaları gibi harici ısı üreticilerine doğrudan entegrasyon imkanı bulunan ürün, sistem verimliliğini artırırken işletim giderlerini de en aza indiriyor.

Kompakt ve modern tasarımı sayesinde farklı uygulama alanlarında çözüm sunabilen Bosch yüksek kapasiteli yoğuşmalı hermetik şofben, küçük montaj alanlarında, yüksek sıcak su gereksinimlerini verimli, güvenilir ve kesintisiz şekilde karşılayabilecek sistemler kurmayı mümkün kılıyor.

Therm 8000S’le Kısa Sürede Sıcak Su

İstenen kullanım suyu sıcaklığına çok kısa sürede ulaşabilen Therm 8000S, hassas gaz debisi kontrol özelliği sayesinde değişken kullanımlarda tepki süresini optimize edebiliyor. Gelişmiş yanma yönetim sistemi ve yoğuşma teknolojisi, minimum işletim maliyeti ve çevre dostu kullanım sağlıyor. Tam güvenli işletim için gerekli emniyet ekipmanlarını bünyesinde bulunduran dizaynıyla, karmaşık tesisat yapısına sahip ve yüksek maliyetli ek sistem ekipmanları gereksinimini önlüyor. Hermetik yapı ve baca sistemi sayesinde montajı kolayca yapılabilirken, yüksek basınçlı fanı 125mm çapındaki konsantrik bacalar ile ek maliyete gerek duymadan uygulama yapılabilmesini sağlıyor.


Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknoloji, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2011 yılında yaklaşık 13.900 çalışan ile 3.1 milyar Avro’luk (Yüzde 68’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirilmiştir. Bosch Termoteknoloji, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerindeki 11 ülkede 21 fabrikasında çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu; dünyanın önde gelen teknoloji servis sağlayıcısıdır. 2011 finansal yılında otomotiv ve sanayi teknolojileri, dayanıklı tüketim ürünleri ve bina teknolojileri alanlarında 300.000’den fazla çalışanıyla 51.5 milyar Avro ciro elde etmiştir. Robert Bosch GmbH’, 350’den fazla alt kuruluşu ve 60’dan fazla ülkede bulunan yerel şirketleri içermektedir. Satış ve hizmet alanlarındaki iş ortakları buna dâhil edildiğinde Bosch, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Dünya çapındaki bu gelişim, üretim ve satış ağı büyümeye yönelik temeli oluşturmaktadır. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri için 2011 yılında yaklaşık 4,2 milyar avro harcanmış olup, dünya çapında yaklaşık 4.100 adet patent için başvuruda bulunulmuştur. Tüm ürün ve hizmetleri göz önüne alındığında, Bosch, yenilikçi ve faydalı çözümleri sayesinde yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.bosch.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 360 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS