Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Termo Teknik´ten Komple Isıtma Sistemi Çözümleri

Etiketler:  , , , , , , ,

(Termo Teknik)
Termo Teknik, iştiraki olduğu ısıtma sistemleri devi Ideal Stelrad Group´un (ISG) ileri teknoloji ile üretilen kombi ve kazanlarını Türkiye´ye getiriyor.

Termo Teknik, İngiltere´nin en iyi ve en çok tercih edilen kombi ve kazanları arasında yer alan Logic ve Evomax markalarına Türkiye´de 50 yıla yakın zamanda oluşturduğu geniş bayi ve servis ağı ile destek veriyor.

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi Ideal Stelrad Group´un (ISG) Türkiye´deki iştiraki olarak faaliyet gösteren Termo Teknik, ürün gamını genişleterek, kullanıcıların ısıtma sistemlerine ilişkin farklı taleplerine tek noktadan yanıt veriyor. Türkiye´nin köklü panel radyatör üreticisi olarak tanınan Termo Teknik geçtiğimiz iki yıl içinde Ideal Stelrad Group´un (ISG) Kraliçe Ödül´lü (Queen´s Award) Ideal Heating fabrikasında üretilen, sınıfının en yüksek verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip, tasarruflu Yoğuşmalı Kombi Logic´i ve İngitere´de sınıfında pazar lideri olan yoğuşmalı Kazan Evomax´ı Türkiye´ye getirerek satış ve servis desteği vermeye başladı. Böylece Termo Teknik ısıtma sistemlerine ilişkin farklı ihtiyaçları tek bir noktadan karşılama kapasitesine ulaştı.

Termo Teknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, Termo Teknik´in yaşadığı değişime paralel olarak geçtiğimiz dört yıl içinde Türkiye´de satış ve hizmet noktaları sayısını iki katına çıkardığını, yeni takımlar oluşturduğunu belirterek şunları söyledi:

Termo Teknik olarak geçtiğimiz dört yılda iç pazarda çok hızlı bir gelişme göstererek panel radyatör alanında pazar payımızı yüzde 80 oranında artırdık. İki yıl önce İngiltere´de üretilen ve Avrupa´nın en iyi kombileri arasında yer alan, sınıfının en yüksek verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip, tasarruflu yoğuşmalı kombi ´Logic´i Türkiye´ye getirdik. Sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip yoğuşmalı kombisi olarak bilinen Logic mutfakta, iki ayrı banyoda ve ısıtmada aynı anda yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan yapısı ile dikkat çekiyor.

İngiltere´den getirdiğimiz bir başka ürünümüzde Evomax kazan. İngiltere´de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve pazar lideri konumunda bulunan Evomax kazanlarımızı da bu yıl Türkiye´ye getirerek satışına başladık. Evomax kazanlar, hata oranı sıfıra yakın dayanıklı ve kompakt yapıya, 160 kw´a kadar varan yüksek ısıtma kapasitesine ve yüzde 110´a ulaşan üstün verimlilik özelliklerine sahip. Logic Kombi ve Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Evomax´a verdiğimiz destekle ısıtma sistemleri konusunda tek bir noktadan yoğuşmalı kombi, kazan ve panel radyatör ihtiyaçlarının tümünü karşılayabilecek konuma geldik. Önümüzdeki yılllarda sistem tedarikçisi olarak yeni ürünleri Türkiye´ye getirmeye, bayi sayımızı arttırmaya, servis ağımızı genişletmeye devam edeceğiz.

Termo Teknik´in Çorlu´da 100 bin m2 üzerine kurulu modern tesislerde yıllık 4,5 milyon adetlik radyatör üretim kapasitesi ile Avrupa´nın en büyük panel radyatör üreticilerinden birisi olduğunu vurgulayan Yalçın, şirketin aynı zamanda, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından gerçekleştirilen İhracatın Yıldızları Ödülünü Panel Radyatör kategorisinde en çok ihracat yapan şirket olarak üst üste yedi kez aldığını, panel radyatör alanında da dış ve iç piyasada büyümenin devam edeceğini söyledi.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 184 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS