Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

FERROLİ’DEN DOĞALGAZ FATURALARINIZI AZALTACAK ÖNERİLER

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Doğalgaz faturalarını %35 ‘e varan oranlarda azaltmak ve evinizde konforlu bir ortam oluşturmak için doğru cihaz seçimi ve doğru kullanımı önemli rol oynuyor

Isıtma ve soğutma sistemlerinin öncü markası Ferroli, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla doğalgaz kullanımı konusunda halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor. Enerji sistemlerini doğru biçimde kullanarak hem tasarruf etmek hem de çevreyi korumak mümkün.

Ferroli, sezon öncesi yılda 1 kez kombi bakımı, oda termostatları, doğru termostatik vana kullanımı ve yenilenebilir enerji kullanmaya imkan tanıyan ısı pompası sistemleri ile hem iş yerlerinde hem de konutlarda doğalgaz tasarrufunu öngörüyor. Kombi bakımı yapılması cihazın çalışma kalitesini artırırken, oda termostatı kullanmak iç ortamdaki ısının daha doğru planlanmasına imkan tanıyor. Sistemi bu şekilde kullanmak yüzde 15’lere varan ilave tasarruf sağlıyor. Kombi olarak da yoğuşma teknolojili cihaz tercih edildiğinde; bu önlemlerle birlikte sağlanan enerji tasarrufu, doğalgaz faturalarında %35’e varan indirimleri beraberinde getiriyor.Ücretsiz 5 yıl garanti!

Yoğuşmalı cihazlarda Türkiye’deki en zengin ürün gamına sahip olan Ferroli, bireysel kullanıma yönelik tüm kombi ürünlerini ücretsiz olarak 5 yıl garanti imkanıyla sunuyor.

Dijital oda termostatları ile eviniz her daim sıcak

Oda termostatlarında ise; tüketiciye 7 farklı alternatif sunan Ferroli’nin ürün gamında, haftalık ve günlük programlanarak hayatı kolaylaştırabilen oda termostatlarının yanı sıra, modülasyonlu ve on/off gibi seçenekler de bulunuyor. Pilsiz, haftalık programlı ROMEO ve kolay montaj özellikli T 6360 bunlardan sadece birkaçı. Son teknoloji radyo frekanslı ve dijital ekranlı Romeo RF oda termostatları ise kullanımda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Enerji Verimliliği Kanunu ile merkezi sistemlerde zorunlu hale getirilen termostatik vana kullanımı ile doğalgaz faturalarını yüzde 20 oranında azaltmak ve konforlu bir ortam oluşturmak mümkün

Termostatik vana, her türlü yaşam alanında ısınma ihtiyacımızı karşılamak üzere tüketilen enerjiyi tasarruflu bir şekilde kullanmamızı ve konforlu bir yaşam ortamı sağlayan manuel ayarlı otomatik bir sıcaklık kontrol cihazıdır.

Termostatik vana kullanırken, sürekli kullanım alanlarında tavsiye edilen sıcaklık 18-24⁰C’dir. Bu aralık sağlıklı bir ortam ve enerji tasarrufunu beraberinde getiriyor. Termostatik vanaların üzerine bir şey örtülmemesi gerekmektedir. Örtülürse cihaz ortam sıcaklığını algılayamaz. Çocukların ayar ile oynamaması için çocuk kilidinin kullanılması uygun olacaktır. Unutulmamalıdır ki; termostatik radyatör vanasını daha yüksek sıcaklık ayarına getirmek, odanın daha çabuk ısınmasını sağlamaz. Çabuk ısınma radyatör boyutuna ve evin izolasyonuna bağlıdır.


Ferroli hakkında

1955 yılında İtalya´nın Verona şehrinde kurulan Ferroli Grubu, Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan sektörün öncü kuruluşlarından biri. Grup farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 19 adet satış firması ile tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. www.ferroli.com.tr

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 914 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS