Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

E.C.A. KALİTESİYLE MCA DUVAR TİPİ YOĞUŞMALI KAZANLAR İLE YÜZDE 109’A VARAN VERİM

Etiketler:  , , , , ,

(E.C.A. KALİTESİYLE MCA DUVAR TİPİ YOĞUŞMALI KAZANLAR)
Isıtma sistemleri üreticisi E.C.A., distrübitörlüğünü yaptığı De Dietrich markalı MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar ile, merkezi ısıtma sistemi kullanılması gereken binalar ve yapılar için yüksek verimli, kompakt ve çevreye duyarlı sistem çözümleri sunuyor.

E.C.A. kalitesiyle, yüzde 18 - 100 arası güç modülasyonu sağlayan MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar 35, 43, 65, 90 ve 114 kW kapasite seçenekleri ile sunuluyor. Yüksek verimlilik sağlayan Alüminyum-Silisyum tek parça döküm eşanjöre sahip MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar, 10 kazana kadar kaskad bağlantı yapılarak 1140 kW güce ulaşabiliyor.

Kompakt boyutlara sahip MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar sıcak kullanım suyu ihtiyacına göre sisteme boyler ve güneş enerjisi sistemi entegre edilerek farklı çözümler sağlanmasına olanak sağlıyor. Özellikle yurt ve otel gibi sıcak kullanım suyu ihtiyacının yoğun olduğu yerlerde entegre sistemler ile ciddi bir enerji tasarrufu sağlanmasına imkan veriyor.

Yüzeyi paslanmaz çelikten imal edilmiş ön karışımlı brülörü sayesinde %18 ile %100 arasında güç modülasyonu sağlayan MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar’ın üzerinde gaz valfi çıkışı ve brülör arasında bulunan mekanik baca klapesi sayesinde, kaskad bağlantılarda atıkgaz geri tepmeleri engellenerek harici bir baca klapesi kullanımına gerek kalmıyor. Bu sayede özellikle kaskad uygulamalarda, daha küçük çaplarda kaskad baca uygulamasına imkan sağlayarak, baca maliyetinin düşmesine imkan sağlıyor.

Üzerine takılan iSystem fonksiyonel kumanda paneli ile kontrol edilebilen MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar, düşük sıcaklık zonları ve boyler uygulaması gibi birden fazla sıcaklık zon kontrolünü sağlayabiliyor. MCA Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar zon kontrolleri yapılması gereken sistem uygulamalarında harici ilave bir kontrol paneline gerek duymadan yalnızca kazanın içindeki kontrol kartına kontrol kiti ilave edilmesi ve sensör bağlantılarının yapılması ile havuz ısıtması, yerden ısıtma, düşük veya yüksek sıcaklık zonu kontrolü ve boyler uygulaması gibi farklı ihtiyaç ve sistemler için çözüm sunuyor.

Isıtma sistemleri üreticisi E.C.A., satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Yurt içindeki geniş bayi ve servis ağı ile E.C.A., hızlı ve kapsamlı çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Garanti süresince değil, ürünlerin kullanım ömrü boyunca hizmet sunmaya devam eden E.C.A., teknik altyapısı ve uzman ekipleriyle fark yaratırken, bakım ve yedek parça desteği de sağlıyor

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 370 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS