Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Airfel´den Yüzde 20 Yakıt Tasarrufu

Etiketler:  , , ,

(tasarruf)
Isıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından Airfel’in, Adapazarı Hendek’te 50 bin metrekare kapalı alana sahip tesislerinde son teknolojiyle ürettiği yeni yoğuşmalı kombi modeli Digifel Premix, üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

* Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi, görme engelli ve yaşlı aile bireylerinin kullanımı için özel tasarlanmış kabartmalı kontrol paneli, LCD ekran kolaylığı, estetik görünümü, en üst düzeyde ısıl verimi ve gerçek tasarrufu bir arada sunuyor.

Sanko Holding şirketlerinden, iklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Airfel, yeni Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi modeli ile pazara hızlı bir giriş yaptı. Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi, konvansiyonel cihazlara göre yüzde 108 verimle çalışarak yıllık yaklaşık yüzde 20 yakıt tasarrufu sağlıyor. Görme engelli ve yaşlı aile bireylerinin kullanımı için özel tasarlanmış kabartmalı kontrol paneli de bulunan Digifel Premix, 3 yıl garantiyle satılıyor.
İstenildiğinde dış hava sıcaklığına göre oda sıcaklığını kendi ayarlayabilen Digifel Yoğuşmalı Kombi, kullanıcılarına PrEN 13203 standardının en yüksek değeri olan 3 yıldızlı sıcak su konforu sunuyor. Digifel Premix Yoğuşmalı Kombiler, Türkiye’de üretilen yoğuşmalı kombiler içerisinde bir ilk olarak 10 adete kadar kaskat (çoklu kazan) uygulamasıyla ve harici bir modül ile güneş enerjisine de entegre çalışabiliyor.

Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder, “Kendi tesisimizde Türk mühendislerle geliştirdiğimiz son teknoloji ürünü Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi’nin Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirdik. Tüketicilerin ısınma ve sıcak su ihtiyacını maksimum yakıt tasarrufuyla karşılamak amacıyla piyasaya hızlı bir giriş yapıyoruz” dedi.

Airfel’in Digifel Premix Yoğuşmalı Kombisi, düşük emisyon değerleri ile çevreci bir ürün olarak dikkat çekiyor. Digifel Premix, düşük karbonmonoksit ve düşük karbondioksit değerleri ile yanma sonucu oluşacak sera gazları salınımını minimize ederek, gelecekte daha temiz bir dünya için çalışıyor.

Airfel zirveyi hedefliyor
AIRFEL; her türlü split klima (duvar tipi, multi split, kaset, yer tavan, salon, kanallı tip), ısıtma (radyatör ve kombi), soğutma, havalandırma cihaz ve ekipmanlarının üretimini, ihracatını, ithalatını, pazarlamasını ve dahili ticaretini yine kendi markası ‘AIRFEL’ adı altında yapıyor. 400 çalışanı olan AIRFEL’in İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra İzmir, Ankara, Gaziantep ve Antalya’da 4 bölge müdürlüğü bulunuyor. AIRFEL, Türkiye genelinde 162 bayi ile ürünlerini sunarken, 550 satış noktası ve 390 servis ile hizmet veriyor. AIRFEL’in sunduğu ürünler ise şöyle: Split Klimalar (AIRFEL, McQuay International, Mitsubishi Heavy Industries), VRF Çoklu Klima Sistemleri (Mitsubishi Heavy Industries), Merkezi Sistemler (McQuay International), Paket Klima Santrali (AIRFEL Tetisan), Kombiler (AIRFEL, Riello), Kazanlar (Hoval), Panel Radyatör (AIRFEL), Boyler (AIRFEL), Vana (AIRFEL), Havlupan (AIRFEL), Nem Alıcı (ROX), İnfrared Isıtıcı( Airfel ESH), Hava Perdesi (AIRFEL)

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 417 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS