Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Bu kış soğuk hava evinize

Etiketler:  , , ,
Enerji ve yakıt tasarrufu yapan, doğalgaz faturasını düşüren farklı özelliklere sahip kombiler, her yere taşıyabileceğiniz, şık tasarımlarıyla dikkat çeken ısıtıcılar ve elinizi sıcak sudan soğuk suya sokturmayacak su sistemleriyle kış keyifli geçecek...

Isıyı her köşeye dağıtıyor

Sinbo’nun birbirinden farklı Infrared ısıtıcıları her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor: Hem kısa zamanda evlerinizi ısıtıyor hem de fiyat avantajıyla bütçenizi zorlamıyor.

Sinbo Infrared ısıtıcıların en büyük özelliği, kış aylarında portatif yapısıyla istediğiniz yeri ısıtması. Tasarımlarıyla dikkat çeken Sinbo Infrared Isıtıcılar otomatik devrilme emniyetiyle yüksek güvenlik donanımına sahip. Tıpkı güneş gibi, ışığın ulaştığı alanlardan ısıtmaya başlıyor ve diğer elektrikli ısıtma sistemlerine göre yüzde 80 tasarruf sağlıyor. Termostat ısı ayarı ile istenilen sıcaklık otomatik olarak ayarlanıyor. Duvara ve tavana kolayca monte edilebilir veya taşınabilir ayaklı seçenekleriyle evinizin her köşesine uyum sağlıyor. Sözgelimi Sinbo Duvar Tipi Isıtıcı iki kademeli sıcaklık ayarı, fan fonksiyonu, aşırı ısınma koruması ve swiming özelliğiyle sıcak havayı bulunduğunuz yerin her köşesine yayabiliyor.

İki faturanız ödeniyor

Üstün teknolojili ürünleri ve servis kalitesiyle dünyanın önde gelen ısıtma soğutma üreticisi Vaillant ekim ayı boyunca hayata geçirdiği ‘doğalgaz faturanızın yarısı bizden’ kampanyasıyla tüketicilerine büyük avantaj sunuyor. Kampanya kapsamında eski cihazını Vaillant kombi ile değiştiren tüketicilerin birbirini takip eden iki ay boyunca doğalgaz faturalarının yarısı Vaillant tarafından ödenecek.

Geleceğin teknolojisini içeren Vaillant’ın yeni jenerasyon kombi cihazları atmoTEC/turboTEC Pro ve Plus, ayrıca ecoTEC Plus yoğuşmalı kombiler hem şık görünümü hem de kullanıcısına sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor.

FERROLI / Kombine çözüm

İtalyan markası Ferroli, ısıtma-soğutma sektörünün öncü firmalarından. Ferroli, şık tasarımlı doğa dostu duvar tipi yoğuşmalı kombisi Econcept Tech ile her türlü konforu bir arada sunuyor. Ferroli, ayrıca Econcept Tech serisini, ücretsiz 5 yıl garanti imkanıyla kullanıcıya ulaştırıyor. Tüketicinin bütçesini düşünen yüzde 17 ilave tasarruflu yoğuşma teknolojisi, 15 farklı emniyet sistemine sahip.

Yüksek performanslı Econcept Tech 5 yıl garantili. Hem de ek ücret ödemeden. Yüzde 109 verimliliğiyle çalışan Econcept Tech serisi tüm kapasite aralıklarında yüksek verim sağlarken premix (ön hava-gaz karışımı) teknolojisiyle de çevreye yayılan NOx ve CO gazlarının salınımını da minimuma düşürerek doğayı koruyor. Güneş enerji sistemleri ile tam uyum sağlayan Econcept Tech, kullanım suyu temininde de yakıt tasarrufu ve ilave konfor sağlıyor. Akıllı LCD ekranıyla arızasını da bildirmesi de cabası

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 800 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS