Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

Merkezi Sistem Mi Yoksa Kombi Sistemi Mi Daha Verimli Tartışmalarına Son Noktayı Koyan Ürün

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,

(De Dietrich MC Serisi)
Kombi ve kazan özellikleri “De Dietrich MC Serisi’’nde birleşti.

Dünyanın iki dev markası olan De Dietrich ve E.C.A. Türkiye’de son dönemde çokça tartışılan, “merkezi ısıtma sistemi mi, yoksa kombi sistemi mi daha verimli” tartışmalarına son noktayı koyuyor. De Dietrich duvar tipi yoğuşmalı kombi; MC serisinin ileri teknolojisi, hem yoğuşma teknolojisi, hem kompakt boyutları hem de birden çok kombinin birbirine kaskat bağlantı ile bağlanması sonucu yüksek kapasite ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Geleceğin ısıtma sistemi olarak gösterilen, yüksek verimliliğe sahip bu cihazlara, güneş enerji sistemleri entegre edilerek enerji tasarrufu elde edilebiliyor.

De Dietrich MC serisi, duvar tipi yeni nesil yoğuşmalı kombiler, güneş enerji sistemleri ile birlikte kullanıldıklarında, kullanım suyunun talep edilen konfor sıcaklığına ulaşması için harcanan enerji düşüyor ve enerji ekonomisi elde ediliyor. 2004 yılından bu yana De Dietrich’in Türkiye distribütörlüğünü Elginkan Topluluğu ısı grubu şirketi Emas A.Ş. yapıyor. 300 yılı aşkın köklü geçmişiyle dünya ısı sektörünün lider markası olan De Dietrich, ısı sektörüne sunduğu ilklerle biliniyor.

Geniş hacimli mekanlar, villalar ve büyük apartmanları ısıtmanın en kolay yolu
35, 43, 65, 90 ve 114 kW olarak beş farklı kapasite seçeneğiyle sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşan De Dietrich MC serisi yoğuşmalı kombiler, farklı büyüklükteki mekanlar için geliştirildi. Ürün bireysel olarak tek kullanımının yanı sıra, kaskad sistemler olarak birden fazla cihazın birbirine seri olarak bağlanması sonucu merkezi ısıtma sistemlerinde ideal çözüm olarak öne çıkıyor. MC serisi duvar tipi yoğuşmalı kombiler, 10 cihaza kadar kaskad uygulaması yapılabiliyor ve 1.140 kW (980.000 kcal/h) güç elde edilebiliyor.

De Dietrich’in MC serisi yoğuşmalı kombilerde, eşanjör yüzey alanının artırılmasıyla maksimum düzeyde yoğuşma elde ediliyor. Böylece yüzde 110’a varan verim değeri elde edilebiliyor. Bu sayede atık baca gazları içinde bulunan su buharındaki gizli ısı, dönen soğumuş tesisat suyuna maksimum düzeyde aktarılarak enerji tasarruf ediliyor. Kombi üzerinde standart olarak bulunan Diematic 3 kontrol paneli ile uyumlu dış hava sensörü kullanılarak da cihazın en ideal değerlerde çalışması sağlanıyor. Kullanıcısına yüzde 110’a varan verimlilik ve yüksek tasarruf sağlayan De Dietrich duvar tipi yoğuşmalı kombileri, tüketicilere 3 yıl garanti güvencesiyle sunuluyor.

De Dietrich’in geniş hacimli mekanlardaki çözüm önerilerinden diğeri ise “döküm dilimli merkezi kazanlar”dır. De Dietrich’in döküm dilimli merkezi kazanları, Türkiye’nin 1.246.000 kcal/saat kapasitesine sahip tek döküm dilimli kazanı olma özelliğini taşıyor. Kazana ilave edilecek ek dilimler sayesinde daha yüksek ısıtma kapasitelerine rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Türkiye’de şu anda döküm dilimli kazanlarda, en yüksek kapasite 1.032.000 kcal/saat. Bu kapasite dikkate alındığında De Dietrich döküm dilimli kazanlar, benzerlerinden yüzde 20 daha fazla ısıtma gücü ile rakiplerine göre, ilave olarak 15 dairelik fazla mekanı ısıtabiliyor. Diematic M3 kontrol paneli ile brülör modülasyonlu çalıştırılabiliyor, kazan dış hava sıcaklığına bağlı olarak yönetilebiliyor. Ürün, Türkçe menüsü ile kullanıcısı için kullanım kolaylığı sağlanıyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 289 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS