Tasarruflu Kombiler / Yüksek Enerjili Tasarruflu Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

DemirDöküm’ün Bozüyük fabrikasını Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ziyaret etti

Etiketler:  , , , , ,
DemirDöküm, mühendislik alanında eğitim gören üniversite öğrencilerine ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Isıtma sektörünün en büyük üretim tesislerinden biri olan DemirDöküm’ün Bozüyük Fabrikası, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine ev sahipliği yaptı.

Bosch Termoteknik, Manisa’dan 34 Ülkeyi Isıtıyor

Etiketler:  , , , , , , , , ,
Enerji verimli ısıtma, soğutma sistemleri ve sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçilerinden Bosch Termoteknik, Manisa’da bulunan fabrikasından Avrupa, Kafkaslar, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 34 ülkeye ısıtma çözümleri sunuyor. Ar-Ge yatırımları ile öne çıkan ve üretiminin yüzde 70’ini ihraç eden Bosch Termoteknik Türkiye, 2013 yılını, 2012 yılında kırdığı 500 bin kombi üretim rekorunu egale ederek 600 bin kombi üretimi ile kapatacak.

Havlupan Üretimine Başlayan Ferroli, Kombi Üretimine de Start Verecek.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Dünyanın Önde Gelen Klima Üreticisi İtalyan Ferroli, Dünyadaki Ekonomik Durgunluğa Rağmen, Türkiye´deki Üretim Tesisi Yatırımını Sürdürüyor. Mayıstan Bu Yana Normal Radyatör Üretimi Yapan, 16 Gün Önce de Havlupan Üretimine Başlayan Ferroli, Yakın Gelecekte Yeni Bir Yatırımla Kombi Üretimine de Start Verecek.
Dünyanın önde gelen klima üreticisi İtalyan Ferroli, dünyadaki ekonomik durgunluğa rağmen, Türkiye’deki üretim tesisi yatırımını sürdürüyor. Mayıstan bu yana normal radyatör üretimi yapan, 16 gün önce de havlupan üretimine başlayan Ferroli, yakın gelecekte yeni bir yatırımla kombi üretimine de start verecek.
DÜNYANIN önde gelen klima üreticisi İtalyan Ferroli, dünyadaki ekonomik durgunluğa rağmen, Türkiye’de 2006 yılında başladığı 30 milyon Euro’luk üretim tesisi yatırımını sürdürüyor.

Rakipler tehdit edince kombi pazarına girdi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Radyatör üreten Sanica, kombi üreticileri bayilerine `Ya radyatörü de bizden al ya da size kombi yok` deyince İtalyan Hermess ile Sanica markalı kombi üretimine başladı.

Şimdiye kadar hep Türkiye`de boş alanlar bulup hızlı bir büyüme gösteren Sanica markasıyla üretim yapan Fatinoğlu Holding, aynı markalı kombi üretimine da başladı. Fatinoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatinoğlu, yıl önce radyatör satışına başladıklarını belirterek ` Radyatörde 1 yılda pazarın yüzde 10`unu ele geçirdik. Rakiplerimiz bayilerimizi bizim ürünlerimizi satmaması için tehdit etmişler. Biz de uzun süredir ilişkide olduğumuz kombi üreticisi Hermann ile bağlantıya geçerek Sanica markalı kombiyi pazara sunduk. Şimdilik ithal ediyoruz` dedi. Avrupa`da pahalı ürünler arasında olan `Hermann üretimi` Sanica marka kombiyi tanıtım amacıyla yüzde 30 daha ucuz olarak piyasaya sunduklarını söyleyen Fatinoğlu Sanica`yı anlattı.

Kombiciler Türkiye´ye Yatırımda Sıraya Girdi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Doğalgaz kullanımındaki artış ile kombi ve klima pazarındaki büyüme İtalyan kombi üreticisi Ferroli´ye de Türkiye´ye getirdi. Ferroli İtalya´daki radyatör üretiminin tamamını Türkiye´ye taşırken bir diğer İtalyan Riello da Sanko ile işbirliğine gitti.

Avrupa´da artan maliyetler, azalan kar marjları, ucuz Çin ürünlerinin yarattığı pazar kaybı, dünyanın önde gelen ısıtma sistemleri ve klima üreticilerini Türkiye´ye yöneltti.
 Kombi Nedir?
 Kombi Seçimi Esnasında Göz Önünde Bulundurulacak Önemli Noktalar.
 Bacalı Tip Kombiler
 Hermetik Tip Kombiler
 Yoğuşmalı Kombi Nedir?
 Yoğuşmalı Kombi Seçimi
 Kombi Cihazı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular
 Kombi ve Radyatörler ile ilgili teknik bilgiler
 Kombi Arızalarında Yapılan İşlemler
 Kombileri oluşturan parçalar
 Duvar Tipi Kombi Cihazlarının Avantajları dezavantajlar.
 Doğalgaz Cihazlarının Verimli Kullanılması için Öneriler
 Hermetik/Bacalı Kombi arasındaki fark nedir?
 Mekanıma uygun kombi kapasitesini nasıl belirleyebilirim?
 Airfel’den kombi fiyatlarını öğrenebilir miyim?
 Kombi ilk çalıştırma kim tarafından yapılıyor, ben çalıştırabilir miyim?
 Kombi bakımı ücretli midir?
 Kombi montajı ücretli mi?
 Baca bağlantısı nasıl yapılmalıdır, ideal koşullar nelerdir?
 Kombi atık gaz borusu kaç metre olmalı?
 Kombime ne kadarlık radyatör taktırabilirim?
 Kombimi en ekonomik nasıl kullanabilirim?
 Kombinin saatte tükettiği gaz miktarı nedir?
 Kombimin basınç ayarı kaçta olmalı?
 Kombi eşanjörünüz neden yapılıyor, bakır mı, çelik mi?
 Oda termostatı ne işe yarıyor?
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 337 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS